Kemet keramični kondenzator 33 pF 50 V 5 % (D x Š) 1 mm x 0.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463698 - 62
- Oznaka:
- C0402C330J5GAC7867
- Kataloški br:
- 3463698 - 62
- Oznaka:
- C0402C330J5GAC7867
Kemet keramični kondenzator 33 pF 50 V 5 % (D x Š) 1 mm x 0.5 mm 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 50 V |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 1 mm |
| Širina | 0.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 1 mm x 0.5 mm |
| Materijal | keramika |
| Tip | C0402C330J5GAC7867 |
| Električni kapacitet | 33 pF |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Kemet SMD MLCC-ovi NPO
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.