Kemet keramični kondenzator 805 10 µF 6.3 V (D x Š x V) 2.0 x 1.3 x 1.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463889 - 62
- Oznaka:
- C0805C106K9PAC7800
- Kataloški br:
- 3463889 - 62
- Oznaka:
- C0805C106K9PAC7800
Kemet keramični kondenzator 805 10 µF 6.3 V (D x Š x V) 2.0 x 1.3 x 1.5 mm 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 6.3 V |
| Dužina | 2.0 mm |
| Širina | 1.3 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 2.0 x 1.3 x 1.5 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | 805 |
| Tip | C0805C106K9PAC7800 |
| Električni kapacitet | 10 µF |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
SMD keramički višeslojni kondenzatori Y5V 0805
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.