Kemet keramični kondenzator 805 50 V/DC 10 % (D x Š) 2.0 mm x 1.3 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523446 - 62
- Oznaka:
- C0805C104K5RACAUTO
- Kataloški br:
- 3523446 - 62
- Oznaka:
- C0805C104K5RACAUTO
Kemet keramični kondenzator 805 50 V/DC 10 % (D x Š) 2.0 mm x 1.3 mm 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 50 V/DC |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Dužina | 2.0 mm |
| Širina | 1.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 2.0 mm x 1.3 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | 805 |
| Tip | C0805C104K5RACAUTO |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Kemet SMD-MLCC automobilski X7R
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.