Kemet keramični kondenzator 805 68 nF 50 V (D x Š) 2 mm x 0.125 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463785 - 62
- Oznaka:
- C0805C683K5RAC7800
- Kataloški br:
- 3463785 - 62
- Oznaka:
- C0805C683K5RAC7800
Kemet keramični kondenzator 805 68 nF 50 V (D x Š) 2 mm x 0.125 mm 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 50 V |
| Dužina | 2 mm |
| Širina | 0.125 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 2 mm x 0.125 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | 805 |
| Tip | C0805C683K5RAC7800 |
| Električni kapacitet | 68 nF |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Kemet SMD MLCC X7R
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.