Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x .8 mm 500 kom.
- Kataloški br:
- 3454489 - 62
- Kataloški br:
- 3454489 - 62
Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x .8 mm 500 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 3.2 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | .8 mm |
| Sadržaj | 500 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x .8 mm |
| Materijal | keramika |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
SMD keramički višeslojni kondenzatori NP0 1206
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.