Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm 100 kom.
- Kataloški br:
- 3454500 - 62
- Kataloški br:
- 3454500 - 62
Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm 100 kom.
27.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 3.8 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 5.3 mm |
| Sadržaj | 100 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.8 x 2.5 x 5.3 mm |
| Materijal | keramika |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | CECC30701-045, UTE/NFC83132 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Keramički višeslojni kondenzatori X7R RM
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Oznaka 50/63V odgovara DIN standardu i EN standardu. Jedan standard je 63V za europsko tržište, a drugi je 50V za američko i dalekoistočno tržište.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.