Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 5.1 x 3.2 x 6.6 mm 100 kom.
- Kataloški br:
- 3454527 - 62
- Kataloški br:
- 3454527 - 62
Kemet keramični kondenzator (D x Š x V) 5.1 x 3.2 x 6.6 mm 100 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 5.1 mm |
| Širina | 3.2 mm |
| Visina | 6.6 mm |
| Sadržaj | 100 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 5.1 x 3.2 x 6.6 mm |
| Materijal | keramika |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | 10 °C |
| Certifikati | CECC30701-044 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Keramički višeslojni kondenzatori Z5U RM
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Oznaka 50/63V odgovara DIN standardu i EN standardu. Jedan standard je 63V za europsko tržište, a drugi je 50V za američko i dalekoistočno tržište.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.