Kemet PME271YA4470MR30 kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 300 V/AC 20 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462884 - 62
- Oznaka:
- PME271YA4470MR30
- Kataloški br:
- 3462884 - 62
- Oznaka:
- PME271YA4470MR30
Kemet PME271YA4470MR30 kondenzator za suzbijanje radio smetnji radijalno ožičen 300 V/AC 20 % 1 kom.
2.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za suzbijanje radio smetnji |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 300 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 13.5 mm |
| Širina | 5.1 mm |
| Visina | 10.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 13.5 x 5.1 x 10.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | PME271YA4470MR30 |
| Radna temperatura (maks.) | 115 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | EN/IEC 60384-14, UL60384-14, CAN/CSA-EE60384-14-09 |
Opis
Opis
MP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji PME271Y Y2
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.