Kemet R46KI21500001M 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V)
- Kataloški br:
- 3465815 - 62
- Oznaka:
- R46KI21500001M
- Kataloški br:
- 3465815 - 62
- Oznaka:
- R46KI21500001M
Kemet R46KI21500001M 1 kom. kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 560 V/DC, 275 V/AC 20 % (D x Š x V)
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (D x Š x V) 18.0 x 5.0 x 11.0 mm |
| Nazivni napon | 560 V/DC275 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 18.0 mm |
| Širina | 5.0 mm |
| Visina | 11.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R46KI21500001M |
| Radna temperatura (maks.) | 110 °C |
| Radna temperatura (min.) | 40 °C |
| Certifikati | EN/IEC 60384-14, UL 60384-14, CAN/CSA E60384-14 |
Opis
Opis
MKP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji klase X2 2
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.