Kemet R49AI24700001M kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 310 V/AC 20 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463054 - 62
- Oznaka:
- R49AI24700001M
- Kataloški br:
- 3463054 - 62
- Oznaka:
- R49AI24700001M
Kemet R49AI24700001M kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP radijalno ožičen 310 V/AC 20 % 1 kom.
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator za uklanjanje poremećaja MKP |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 310 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 18.0 mm |
| Širina | 6.0 mm |
| Visina | 12.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 18.0 x 6.0 x 12.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | R49AI24700001M |
| Radna temperatura (maks.) | 110 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | EN/IEC 60384-14, UL 60384-14, CAN/CSA E60384-14 |
Opis
Opis
MKP kondenzatori za suzbijanje radio smetnji klase X1 2
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.