Kemet T350A335M016AT7301 tantalov kondenzator 16 V 20 % (Š x V) 4.5 mm x 7.1 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464675 - 62
- Oznaka:
- T350A335M016AT7301
- Kataloški br:
- 3464675 - 62
- Oznaka:
- T350A335M016AT7301
Kemet T350A335M016AT7301 tantalov kondenzator 16 V 20 % (Š x V) 4.5 mm x 7.1 mm 1 kom.
6.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tantalov kondenzator |
| Nazivni napon | 16 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 4.5 mm |
| Visina | 7.1 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V) 4.5 mm x 7.1 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | T350A335M016AT7301 |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Pearl tantal kondenzatori 16-35V trakasti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.