Kemet T350E106M016AT7305 tantalov kondenzator 16 V 20 % (Š x V) 5.5 mm x 8.9 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464685 - 62
- Oznaka:
- T350E106M016AT7305
- Kataloški br:
- 3464685 - 62
- Oznaka:
- T350E106M016AT7305
Kemet T350E106M016AT7305 tantalov kondenzator 16 V 20 % (Š x V) 5.5 mm x 8.9 mm 1 kom.
4.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tantalov kondenzator |
| Nazivni napon | 16 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 5.5 mm |
| Visina | 8.9 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V) 5.5 mm x 8.9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | T350E106M016AT7305 |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Pearl tantal kondenzatori 16-35V trakasti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.