Kemet T350F226M016AT tantalov kondenzator radijalno ožičen 16 V/DC 20 % (Š x V) 6.0 mm x 9.9 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523420 - 62
- Oznaka:
- T350F226M016AT
- Kataloški br:
- 3523420 - 62
- Oznaka:
- T350F226M016AT
Kemet T350F226M016AT tantalov kondenzator radijalno ožičen 16 V/DC 20 % (Š x V) 6.0 mm x 9.9 mm 1 kom.
11.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tantalov kondenzator |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 16 V/DC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 6.0 mm |
| Visina | 9.9 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V) 6.0 mm x 9.9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | T350F226M016AT |
Opis
Opis
Pearl tantal kondenzatori 16V 20%
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.