Kemet T350G106M035AT tantalov kondenzator radijalno ožičen 35 V/DC 20 % (Š x V) 6.3 mm x 10.2 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523418 - 62
- Oznaka:
- T350G106M035AT
- Kataloški br:
- 3523418 - 62
- Oznaka:
- T350G106M035AT
Kemet T350G106M035AT tantalov kondenzator radijalno ožičen 35 V/DC 20 % (Š x V) 6.3 mm x 10.2 mm 1 kom.
4.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tantalov kondenzator |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 35 V/DC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Širina | 6.3 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V) 6.3 mm x 10.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | T350G106M035AT |
Opis
Opis
Pearl tantal kondenzatori 35V 20%
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.