Kemet T495C107M006ATE150 tantalov kondenzator 6.3 V 20 % (D x Š x V) 6.0 x 2.5 x 2.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464742 - 62
- Oznaka:
- T495C107M006ATE150
- Kataloški br:
- 3464742 - 62
- Oznaka:
- T495C107M006ATE150
Kemet T495C107M006ATE150 tantalov kondenzator 6.3 V 20 % (D x Š x V) 6.0 x 2.5 x 2.5 mm 1 kom.
1.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tantalov kondenzator |
| Nazivni napon | 6.3 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Dužina | 6.0 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 2.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 6.0 x 2.5 x 2.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | T495C107M006ATE150 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
KEMET SMD tantal kondenzatori s niskim ESR-om
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.