Kensington bežično tipkovnica njemačka, qwertz crna ponovo punjiv
- Kataloški br:
- 3405970 - 62
- Oznaka:
- K75491DE
- EAN:
- 5028252643597
- Kataloški br:
- 3405970 - 62
- Oznaka:
- K75491DE
- EAN:
- 5028252643597
Kensington bežično tipkovnica njemačka, qwertz crna ponovo punjiv
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ergonomski dizajn podržava optimalno pozicioniranje ruke i zapešća za cjelodnevnu udobnost.
- Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 43% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije, 2,4 GHz adaptera i kabela za punjenje
- Podržava do tri uređaja - dva putem Bluetooth® veze, jedan putem 2,4 GHz USB-A prijemnika.
- Kompatibilno sa sustavima Windows i macOS.
- Tehnologija Swift Pair smanjuje napor uparivanja i pojednostavljuje Bluetooth® povezivanje za Windows uređaje.
- S tipkama za video konferencije i RGB indikatorima za status veze, Caps Lock i trajanje baterije.
- Prilagodljive tipke omogućuju vam stvaranje makronaredbi, prilagođavanje vezanja tipki, upravljanje profilima i još mnogo toga.
- *Windows računala s ARM procesorima trenutno nisu podržana. Molimo provjerite kasnije za informacije o kompatibilnosti.
- Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima s malim do prosječnim rukama.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Način prijenosa | bežično |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ponovo punjiv |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Boja | crna |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 500 mAh |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Numerička tastatura | ne |
| Vek trajanja baterije | 2.5 Monat( e) |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Vreme punjenja baterije | 3 h |
| Težina glavne kartonske kutije | 4.5 kg |
| Dužina originalne kartonske kutije | 414 mm |
| Broj po glavnoj kartonskoj kutiji | 4 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Miš uključen u pakovanje | ne |
| Pozadinsko osvetljenje | ne |
| Podrška za više uređaja | da |
| Garantni list | da |
| Odvojivi kabl | da |
| Visina glavne kartonske kutije | 205 mm |
| Širine glavnog kartona | 292 mm |
| Punjiva baterija | da |
| Broj uključenih proizvoda | 1 Stück(e) |
| Dimenzije tastature (ŠxDxV) | 375,9 x 220,9 x 34,8 mm |
| Težina tastature | 600 g |
| Ergonomski dizajn | da |
| Radni opseg vlažnosti | 0 - 85 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -15 - 60 °C |
| Težina paketa | 774 g |
| Korisničko uputstvo | da |
| Oslonac za zglob | da |
| Uključen prijemnik | da |
| Programmable hot keys | da |
| Broj baterija (tastatura) | 1 |
| Broj tastera na tastaturi | 93 |
Opis
Opis
Ergonomičan dizajn
Pažljivo dizajniran, kompaktan, zaobljen raspored tipki, integrirani oslonac za zglob i prednje nožice tipkovnice podržavaju optimalno pozicioniranje ruke i zgloba za cjelodnevnu ergonomsku udobnost i produktivnost.
Orijentirano na održivost
Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 43% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije, 2,4 GHz adaptera i kabela za punjenje
Više opcija povezivanja
Podržava do tri uređaja - dva putem Bluetooth® veze, jedan putem 2,4 GHz USB-A prijemnika s 128-bitnom AES enkripcijom vladine razine. Kompatibilno sa sustavima Windows i macOS.
Tehnologija brzog uparivanja
Poboljšana Bluetooth® tehnologija povezivanja koja smanjuje napor uparivanja i pojednostavljuje povezivanje s Windows uređajima.
Gumbi i svjetla za veću produktivnost
Gumbi za videokonferencije podržavaju učinkovito prebacivanje između sastanaka. Zahvaljujući osvijetljenim RGB indikatorima, možete jednostavno pratiti status veze, Caps Lock i trajanje baterije.
Dugotrajna izvedba
Integrirana baterija od 500 mAh ima praktičan USB-C® priključak za punjenje i kabel za neprekidnu produktivnost.
Individualno programabilne tipke
Pomoću dodatnog softvera Kensington Konnect™ možete programirati tipke, stvarati makroe, prilagođavati dodjele tipki, upravljati profilima i još mnogo toga. *Windows računala s ARM procesorima trenutno nisu podržana. Molimo provjerite kasnije za informacije o kompatibilnosti.
SmartFit™ - Udobnost na jednostavan način
Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima s malim do prosječnim rukama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pažljivo dizajniran, kompaktan, zaobljen raspored tipki, integrirani oslonac za zglob i prednje nožice tipkovnice podržavaju optimalno pozicioniranje ruke i zgloba za cjelodnevnu ergonomsku udobnost i produktivnost.
Orijentirano na održivost
Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 43% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije, 2,4 GHz adaptera i kabela za punjenje
Više opcija povezivanja
Podržava do tri uređaja - dva putem Bluetooth® veze, jedan putem 2,4 GHz USB-A prijemnika s 128-bitnom AES enkripcijom vladine razine. Kompatibilno sa sustavima Windows i macOS.
Tehnologija brzog uparivanja
Poboljšana Bluetooth® tehnologija povezivanja koja smanjuje napor uparivanja i pojednostavljuje povezivanje s Windows uređajima.
Gumbi i svjetla za veću produktivnost
Gumbi za videokonferencije podržavaju učinkovito prebacivanje između sastanaka. Zahvaljujući osvijetljenim RGB indikatorima, možete jednostavno pratiti status veze, Caps Lock i trajanje baterije.
Dugotrajna izvedba
Integrirana baterija od 500 mAh ima praktičan USB-C® priključak za punjenje i kabel za neprekidnu produktivnost.
Individualno programabilne tipke
Pomoću dodatnog softvera Kensington Konnect™ možete programirati tipke, stvarati makroe, prilagođavati dodjele tipki, upravljati profilima i još mnogo toga. *Windows računala s ARM procesorima trenutno nisu podržana. Molimo provjerite kasnije za informacije o kompatibilnosti.
SmartFit™ - Udobnost na jednostavan način
Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima s malim do prosječnim rukama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)