Kensington EQ215A169E filtar privatnosti monitor 54,6 cm (21,5") Format slike: 16:9 EQ215A169E Universal 54,6 cm (21,5")
- Kataloški br:
- 3474447 - 62
- Oznaka:
- EQ215A169E
- EAN:
- 4049793089225
- Kataloški br:
- 3474447 - 62
- Oznaka:
- EQ215A169E
- EAN:
- 4049793089225
Kensington EQ215A169E filtar privatnosti monitor 54,6 cm (21,5") Format slike: 16:9 EQ215A169E Universal 54,6 cm (21,5")
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Monitor od 54,6 cm (21,5") s filterom za privatnost bez okvira
- Premaz protiv plave boje, antirefleksni premaz, privatnost 2H
- LCD 16:9 -30 - 30°
- Široki zaslon
- Jednostavna primjena filtera za plavo svjetlo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | filtar privatnosti |
| Pogodno za proizvod | monitor |
| Pogodno za | Universal |
| Pogodno za | 54,6 cm (21,5") |
| Posebne značajke | sposobno na dodir smanjenje plavog svjetla smanjenje refleksije i otisaka prstiju dvostrana (mat/sjajna) otpornost na ogrebotine |
| Zaštita uvida | lijevo/desno |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Izvedba | Filter za privatnost bez okvira |
| Pogodno za | 54,6 cm (21,5") |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Težina | 0.30 |
| da | |
| da | |
| da | |
| 299 g |
Opis
Opis
Kensington EQ filter za privatnost izrađen je od do 54% recikliranog (PCR) materijala i idealan je izbor za tvrtke koje traže rješenje za privatnost koje nudi održivost, svestranost i naprednu zaštitu. S ograničenim kutom gledanja od ±30°, filter za privatnost učinkovito minimizira rizik od vizualnih povreda podataka u prometnim uredima i javnim prostorima. Smanjuje izloženost plavom svjetlu kako bi se ublažio naprezanje očiju i smanjio poremećaj prirodnih obrazaca spavanja. Antirefleksni premaz smanjuje odsjaj. Reverzibilni dizajn u mat/sjajnoj izvedbi pruža svestranost, dok površina otporna na ogrebotine nudi poboljšanu izdržljivost. Mogućnosti montaže uključuju montažne jezičke bez okvira ili dvostranu ljepljivu traku za čišći izgled. EQ filteri za privatnost kompatibilni su s zaslonima osjetljivim na dodir i prikladni su za širok raspon prijenosnih računala i monitora. Zadovoljava vojne standarde za mogućnost brisanja (MIL-STD-810H metoda 504.3 Kontaminacija tekućinama)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Izrađeno od do 54% recikliranog (PCR) materijala i isporučuje se u FSC®-certificiranoj ambalaži.
- Ograničeni kut gledanja smanjuje vidno polje na ±30°.
- Filter plavog svjetla smanjuje naprezanje očiju i može smanjiti poremećaje prirodnih obrazaca spavanja.
- Instalacija se vrši pomoću priloženih jezičaka za montažu bez okvira za brzo rastavljanje ili dvostrano ljepljive trake za čišće i trajnije pričvršćivanje.
- Antirefleksni premaz smanjuje odsjaj.
- Može se koristiti s obje strane s mat ili sjajnom površinom.
- Površina otporna na ogrebotine povećava trajnost i zaštitu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.