Kensington miš bežično 9 Tipke 400 dpi, 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi
- Kataloški br:
- 3406140 - 62
- Oznaka:
- K72196WW
- EAN:
- 85896721963
- Kataloški br:
- 3406140 - 62
- Oznaka:
- K72196WW
- EAN:
- 85896721963
Kensington miš bežično 9 Tipke 400 dpi, 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredska kuglica za praćenje 1600 DPI Crna, Siva
- desno RF bežično + Bluetooth 10 m
- Vrsta pomicanja: Kuglica/Kotačić Broj tipki: 9
- Izvor energije: baterije
- 1 integrirana punjiva litijeva baterija 500 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Rezolucija senzora | 400 dpi800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Brojevi tipka | 9 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | crna/srebrna |
| Širina | 93 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 138 mm |
| Težina | 142.6 g |
| Podržani operativni sustavi | Windows Chrome OS |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Tehnologija akumulatora | litijev |
| Bluetooth® verzija | 3.0 |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 500 mAh |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Vek trajanja baterije | 4 Monat( e) |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Broj podržanih baterija | 1 |
| Domet bežičnog rutera | 10 m |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 4 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Dužina originalne kartonske kutije | 117 mm |
| Broj po glavnoj kartonskoj kutiji | 4 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Broj programabilnih tastera | 7 |
| Podrška za više uređaja | da |
| Bluetooth niske enegrije (BLE) | da |
| Visina glavne kartonske kutije | 219 mm |
| Širine glavnog kartona | 259 mm |
| Dubina prijemnika | 1.91 cm |
| Visina prijemnika | 6.5 mm |
| Širina prijemnika | 1.5 cm |
| Baterije su uključene | da |
| Težina prijemnika | 1.7 g |
| Ergonomski dizajn | da |
| Radni opseg vlažnosti | 0 - 85 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -15 - 60 °C |
| Težina paketa | 268 g |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Korisničko uputstvo | da |
| Uključen prijemnik | da |
| Programabilni tasteri miša | da |
Opis
Opis
Ergonomičan dizajn
Zakrivljeni dizajn nudi cjelodnevnu udobnost. Pro Fit™ Ergo TB550 ima jedinstveni nagib od 45° koji omogućuje bolje poravnanje ručnog zgloba i podlaktice. Inovativni 4D kotačić za pomicanje omogućuje i vertikalno i horizontalno pomicanje.
Dvostruke bežične veze (Bluetooth® Low Energy (LE) + 2,4 GHz)
Pro Fit™ Ergo TB550 može se bežično povezati putem Bluetooth® Low Energy (LE) ili 2,4 GHz (uključen 2,4 GHz USB-A Nano prijemnik).
Punjivi akumulator
Pro Fit™ Ergo TB550 nudi do 4 mjeseca trajanja baterije s jednim punjenjem.
Orijentirano na održivost
Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 51% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije i kabela za punjenje
Patentirani sustav čišćenja
Jedinstveni dizajn Pro Fit™ Ergo TB550 miša jednostavan je za čišćenje i ima ugrađeni gumb za izbacivanje kuglice koji vam omogućuje jednostavno uklanjanje kuglice radi čišćenja kada je potrebno.
Optičko praćenje najviše kvalitete
Optički senzor precizno skenira kuglicu od 34 mm, kojom se upravlja palcem, omogućujući glatku kontrolu pokazivača miša i optimalnu preciznost. Trackball ima 4 promjenjive brzine kursora (400, 800, 1200 i 1600 DPI).
Instalacija "plug & play"
Zahvaljujući plug & play instalaciji za jednostavno postavljanje, korisnici mogu brzo početi s radom. Trackball ima 7 programabilnih tipki koje se mogu personalizirati pomoću besplatnog softvera KensingtonWorks™ za povećanje produktivnosti.
128-bitna AES enkripcija
Pro Fit™ Ergo TB550 ima 128-bitnu AES enkripciju vladine razine za poboljšanu sigurnost i odvraćanje hakera.
SmartFit™ - Udobnost na jednostavan način
Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima sa srednjim do velikim rukama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zakrivljeni dizajn nudi cjelodnevnu udobnost. Pro Fit™ Ergo TB550 ima jedinstveni nagib od 45° koji omogućuje bolje poravnanje ručnog zgloba i podlaktice. Inovativni 4D kotačić za pomicanje omogućuje i vertikalno i horizontalno pomicanje.
Dvostruke bežične veze (Bluetooth® Low Energy (LE) + 2,4 GHz)
Pro Fit™ Ergo TB550 može se bežično povezati putem Bluetooth® Low Energy (LE) ili 2,4 GHz (uključen 2,4 GHz USB-A Nano prijemnik).
Punjivi akumulator
Pro Fit™ Ergo TB550 nudi do 4 mjeseca trajanja baterije s jednim punjenjem.
Orijentirano na održivost
Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 51% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije i kabela za punjenje
Patentirani sustav čišćenja
Jedinstveni dizajn Pro Fit™ Ergo TB550 miša jednostavan je za čišćenje i ima ugrađeni gumb za izbacivanje kuglice koji vam omogućuje jednostavno uklanjanje kuglice radi čišćenja kada je potrebno.
Optičko praćenje najviše kvalitete
Optički senzor precizno skenira kuglicu od 34 mm, kojom se upravlja palcem, omogućujući glatku kontrolu pokazivača miša i optimalnu preciznost. Trackball ima 4 promjenjive brzine kursora (400, 800, 1200 i 1600 DPI).
Instalacija "plug & play"
Zahvaljujući plug & play instalaciji za jednostavno postavljanje, korisnici mogu brzo početi s radom. Trackball ima 7 programabilnih tipki koje se mogu personalizirati pomoću besplatnog softvera KensingtonWorks™ za povećanje produktivnosti.
128-bitna AES enkripcija
Pro Fit™ Ergo TB550 ima 128-bitnu AES enkripciju vladine razine za poboljšanu sigurnost i odvraćanje hakera.
SmartFit™ - Udobnost na jednostavan način
Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima sa srednjim do velikim rukama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ergonomski dizajn omogućuje udoban rad tijekom cijelog dana. Pro Fit™ Ergo TB550 ima jedinstveni nagib od 45° koji omogućuje bolje poravnanje ručnog zgloba i podlaktice. Inovativni 4D kotačić za pomicanje omogućuje i vertikalno i horizontalno pomicanje.
- Pro Fit™ Ergo TB550 može se bežično povezati putem Bluetooth® Low Energy (LE) ili 2,4 GHz (uključen 2,4 GHz USB-A Nano prijemnik).
- Punjiva baterija Pro Fit™ Ergo TB550 omogućuje do 4 mjeseca trajanja baterije s jednim punjenjem.
- Plastika u ovom proizvodu izrađena je od 51% recikliranog materijala (PCR). *Bez PCB sklopa, punjive baterije i kabela za punjenje
- Jedinstveni dizajn Pro Fit™ Ergo TB550 miša jednostavan je za čišćenje i ima ugrađeni gumb za izbacivanje kuglice koji vam omogućuje jednostavno uklanjanje kuglice radi čišćenja kada je potrebno.
- Visokokvalitetni optički senzor precizno skenira trackball od 34 mm, kojim se upravlja palcem, omogućujući glatko upravljanje pokazivačem miša i optimalnu preciznost. Trackball ima 4 promjenjive brzine kursora (400, 800, 1200 i 1600 DPI).
- Zahvaljujući plug & play instalaciji za jednostavno postavljanje, korisnici mogu brzo početi s radom. TB550 se može personalizirati besplatnim softverom KensingtonWorks™ radi povećanja produktivnosti.
- Pro Fit™ Ergo TB550 ima 128-bitnu AES enkripciju vladine razine za poboljšanu sigurnost i odvraćanje hakera.
- Dizajn ovog proizvoda osmišljen je tako da udobno pristaje korisnicima sa srednjim do velikim rukama.
Opseg isporuke
- 1 x Pro Fit™ Ergo TB550 kuglica za praćenje
- 1 x USB-A (muški) prijemnik
- 1 x USB-C (muški) na USB-A (muški) kabel za punjenje
- 1 x kratki vodič
- 1 x Podaci o sukladnosti
- 1 x kartica dobrodošlice
- 1 x RoHS certifikat za Kinu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)