Kenwood 5-sustavski koaksialni zvučnici za ugradnju 720 W Sadržaj: 1 kom.
- Kataloški br:
- 3414532 - 62
- Oznaka:
- KFCPS6997
- EAN:
- 19048241825
- Kataloški br:
- 3414532 - 62
- Oznaka:
- KFCPS6997
- EAN:
- 19048241825
Kenwood 5-sustavski koaksialni zvučnici za ugradnju 720 W Sadržaj: 1 kom.
320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6x9" 5-kanalni standardni zvučnički sustav
- Membrana woofera s tehnologijom podešavanja zvuka Diamond Array Pattern
- Crni, elegantni dizajn sa srebrnim detaljima
- Tehnologija akustičnog harmonizatora zvuka
- Tehnologija poboljšanja zvučnog polja
- 4 vrste visokotonaca: 44, 20, 12 i 12 mm
- Vršna ulazna snaga 720 W / ulazna snaga 150 W RMS
- Dizajn niske visine visokotonca za ravni prostor za ugradnju
- Uključujući poklopac zvučnika
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Glazba kapaciteta (maks.) | 720 W |
| Vrsta proizvoda | 5-sustavski koaksialni zvučnici za ugradnju |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 150 W |
| Jačina zvuka (dB) | 88 dB |
| Područje frekvencije | 58 Hz - 22.000 Hz |
| Dubina ugradnje | 80.5 mm |
| Impedancija | 88 Ω |
| Vanjski Ø | 150 x 230 mm (6 x 9") |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Zvučnici serije "Performance Standard" kombiniraju prvoklasne zvučne karakteristike s visokokvalitetnom izradom i modernim svojstvima materijala. Novorazvijeni visokotonac omogućuje posebno diferenciran zvuk i time osigurava precizan osjećaj prostora prilikom reprodukcije glazbe u vozilu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Vijci, podloška, čičak, poklopac, kabel zvučnika
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)