Kenwood CR-M33DAB desktop radio DAB+ (1012), FM DAB+, UKW crna
- Kataloški br:
- 3462583 - 62
- Oznaka:
- CR-M33DABBK
- EAN:
- 19048241351
- Kataloški br:
- 3462583 - 62
- Oznaka:
- CR-M33DABBK
- EAN:
- 19048241351
Kenwood CR-M33DAB desktop radio DAB+ (1012), FM DAB+, UKW crna
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosni digitalni 2,3 W crni
- DAB, DAB+, FM
- Ugrađeni zvučnik
- Ugrađeni TFT zaslon
- Bluetooth®
- Litij-ionska (Li-Ion) 2000 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) FM |
| Funkcije | DAB+ UKW |
| dim. | (Š x V x D) 160 x 100 x 54 mm |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth jack |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Širina | 160 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 54 mm |
| Težina | 390 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Kapacitet baterije | 2000 mAh |
| Baterijski napon | 3.7 V |
| Maks. domet | 10 m |
| Potrošnja energije StandBy | 1 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 1.5 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| 6 h | |
| 2 | |
| da | |
| 4 h | |
| 1 | |
| 2.3 W | |
| 40 | |
| da | |
| 5.1 mm | |
| 87,5 - 108 MHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 174,928 - 239,2 MHz |
Opis
Opis
Prijenosni DAB+ radio
Mali, kompaktan i prepun moderne tehnologije i mnogih funkcija: prijenosni DAB+ radio CR-M33DAB ne samo da pruža kristalno čist zvuk za DAB+ i FM, već se zahvaljujući snažnoj litij-ionskoj bateriji može koristiti i kao mobilni zabavljač ili putni budilnik.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mali, kompaktan i prepun moderne tehnologije i mnogih funkcija: prijenosni DAB+ radio CR-M33DAB ne samo da pruža kristalno čist zvuk za DAB+ i FM, već se zahvaljujući snažnoj litij-ionskoj bateriji može koristiti i kao mobilni zabavljač ili putni budilnik.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.