Kenwood dvostruki DIN multimetijski player Android Auto™, Apple CarPlay, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, Blu
- Kataloški br:
- 3414533 - 62
- Oznaka:
- DMX6523DABS
- EAN:
- 19048240620
- Kataloški br:
- 3414533 - 62
- Oznaka:
- DMX6523DABS
- EAN:
- 19048240620
Kenwood dvostruki DIN multimetijski player Android Auto™, Apple CarPlay, priključak za stražnje kamere, DAB + tuner, Blu
1,315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 17,3 cm (6,8") WVGA dvostruki DIN monitor visoke rezolucije s kapacitivnim sjajnim dodirnim zaslonom
- Responzivno upravljanje dodirnom pločom
- Bežični CarPlay
- Bežični Android Auto
- Bežično zrcaljenje za kompatibilne Android pametne telefone
- Apple CarPlay i Android Auto za povezivanje kompatibilnog pametnog telefona putem USB-a
- Zrcaljenje za zrcaljenje iPhonea putem MirrorAPP+
- Spotify putem CarPlaya/Android Auta
- Integrirani digitalni radio prijemnik uključujući automatsko prebacivanje između DAB i FM, funkciju slide showa
- Bluetooth modul za hands-free (HFP 1.8) i A2DP (uklj. AVRCP 1.6)
- Integrirani mikrofon za praktično korištenje bez upotrebe ruku, bez dodatnih kablova
- Stražnji USB priključak za audio i video podatke (MPEG1/2/4, H.264, MKV, WMV, JPEG, kao i AAC, FLAC (192kHz/24bit), MP3, WAV i WMA)
- Upravljanje iPodom/iPhoneom* putem USB-a s funkcijom punjenja do 2,1 ampera
- Odvojeni priključak za kameru za vožnju unatrag
- Dodatni stražnji priključak za opcionalni vanjski žičani mikrofon
- Vrlo mala dubina ugradnje (bez CD pogona): ukupno 86 mm
- Mogu se prikazati podesive parkirne smjernice za kameru za vožnju unatrag
- Zvučni procesor s 13-pojasnim grafičkim ekvilajzerom, korekcijom vremenskog kašnjenja i digitalnim skretnicom
- 3 izlaza za pretpojačalo (prednji, stražnji, subwoofer) s 2,5 volta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvostruki DIN multimetijski player |
| Osvjetljenje tipki u boji | bijela |
| Formati za reprodukciju | H.264 WMV MPEG-2 MPEG-1 MKV MP3 WMA AAC WAV FLAC |
| Sučelje | USB |
| USB-priključak | da |
| Utor za SD-karte | ne |
| Daljinsko upravljanje | da (po izboru) |
| Određene značajke autoradija | Android Auto™ Apple CarPlay priključak za stražnje kamere DAB + tuner Bluetooth® telefoniranje slobodnih ruku |
| Zaslon (inči) | 6.8 palac |
| Brodski napon | 12 V |
| Zaslon (cm) | 17.3 cm |
| Glazbena snaga maks. | 4 x 50 W |
Opis
Opis
KRATKO TIJELO
Izostavljanjem integriranog DVD pogona, dubina ugradnje "DMX" moniceivera bez pogona mogla se smanjiti na samo 86 milimetara i na 1-DIN kućište. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, uklapa se i u uske instalacijske otvore i olakšava instalaciju. Idealno za vozila gdje su ušteda prostora i jednostavna integracija važni.
UGRAĐENI MIKROFON
Integrirani mikrofon omogućuje praktično korištenje bez upotrebe ruku bez potrebe za dodatnim kablovima. To znatno olakšava instalaciju i štedi
Vrijeme. Za još bolju kvalitetu zvuka ili specifične zahtjeve, dodatni stražnji priključak nudi mogućnost spajanja vanjskog žičanog mikrofona.
APPLE CAR PLAY / ANDROID AUTO
DMX6523DABS nudi korisnicima iOS-a i Androida praktičan način korištenja pametnog telefona u automobilu. Pomoću Apple CarPlaya ili Android Autoa, odabranim aplikacijama može se upravljati putem zaslona osjetljivog na dodir. Zahvaljujući WiFi funkciji DMX6523DABS-a, kompatibilni Apple i Android pametni telefoni mogu se čak i bežično povezati.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Alat za uklanjanje
- Pokrivni okvir
- Ugradbeni okvir
- Kabel za spajanje na struju
- GPS antena
- Višejezični korisnički priručnik
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)