Kenwood M-525DAB stereo uređaj Bluetooth®, AUX, USB, DAB, DAB+, bežični prijem, CD, MP3, uklj. daljinski upravljač 2 x 7
- Kataloški br:
- 3462582 - 62
- Oznaka:
- M-525DABB
- EAN:
- 19048236142
- Kataloški br:
- 3462582 - 62
- Oznaka:
- M-525DABB
- EAN:
- 19048236142
Kenwood M-525DAB stereo uređaj Bluetooth®, AUX, USB, DAB, DAB+, bežični prijem, CD, MP3, uklj. daljinski upravljač 2 x 7
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stereo uređaj |
| Funkcije | Bluetooth® AUX USB DAB DAB+ bežični prijem CD MP3 |
| Sučelje (ulaz) | audio, stereo (3.5 mm jack) USB Bluetooth |
| Određene značajke | uklj. daljinski upravljač |
| Formati za reprodukciju | MP3 CD |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 122 x 240 mm |
| Mjesta za pohranu | 20 |
| Boja | crna |
| Težina | 1.6 kg |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 122 mm |
| Dubina | 240 mm |
| Izlazna snaga | 2 x 7 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)