Kenwood M-725DAB-B stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, 2 x 25 W crna
- Kataloški br:
- 3462579 - 62
- Oznaka:
- M725DABB
- EAN:
- 19048236111
- Kataloški br:
- 3462579 - 62
- Oznaka:
- M725DABB
- EAN:
- 19048236111
Kenwood M-725DAB-B stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, 2 x 25 W crna
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni audio mikrosustav 25W crni
- Optički uređaj za reprodukciju diskova
- 2-sistemski
- Bluetooth®
- USB priključak
- Hi-Fi reprodukcija MP3 zvuka
- Ujednačivač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stereo uređaj |
| Funkcije | DAB+ Bluetooth® CD USB |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth USB |
| dim. | (Š x V x D) 200 x 119 x 242 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 1.6 kg |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 119 mm |
| Dubina | 242 mm |
| Izlazna snaga | 2 x 25 W |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Izvedba | Kućni audio mikro sustav |
| Maks. domet | 10 m |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 25 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| WLAN | ne |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 25 W | |
| 20 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 87,5 - 108 MHz | |
| da | |
| 5 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| 2.4 Ziffern | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Mali, ali moćan! M-725DAB je kompaktan, ali impresionira svojom tehničkom i vizualnom veličinom! Visokokvalitetno metalno kućište ima bezvremenski jednostavan dizajn i sadrži briljantan zaslon u boji, kao i snažno pojačalo i značajke poput CD playera, USB-a, DAB+ i Bluetootha.
CD player i USB priključak - Uvijek spremni za upotrebu
USB priključak na prednjoj strani uređaja prihvaća audio podatke s USB-a i tvrdih diskova, a analogni mini-priključak dostupan je za glazbene uređaje, televizore ili druge audio komponente s izlazom za slušalice ili predpojačalo. A uz CD player možete uživati u svojim omiljenim pjesmama u najboljoj digitalnoj kvaliteti zvuka.
Za savršen zvuk
Pet unaprijed programiranih postavki ekvilajzera (Flat, Classic, Jazz, Rock, Pop) i uključeni dvosmjerni zvučnici osiguravaju optimalnu kvalitetu zvuka.
Objedinjen prikaz svega
TFT zaslon u boji od 6,1 centimetara modela M-725DAB osigurava jasan i vizualno atraktivan prikaz najvažnijih informacija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
CD player i USB priključak - Uvijek spremni za upotrebu
USB priključak na prednjoj strani uređaja prihvaća audio podatke s USB-a i tvrdih diskova, a analogni mini-priključak dostupan je za glazbene uređaje, televizore ili druge audio komponente s izlazom za slušalice ili predpojačalo. A uz CD player možete uživati u svojim omiljenim pjesmama u najboljoj digitalnoj kvaliteti zvuka.
Za savršen zvuk
Pet unaprijed programiranih postavki ekvilajzera (Flat, Classic, Jazz, Rock, Pop) i uključeni dvosmjerni zvučnici osiguravaju optimalnu kvalitetu zvuka.
Objedinjen prikaz svega
TFT zaslon u boji od 6,1 centimetara modela M-725DAB osigurava jasan i vizualno atraktivan prikaz najvažnijih informacija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 6,1 cm TFT zaslon u boji (2,4 inča)
- DAB+ / FM RDS prijemnik
- Pojačalo s izlaznom snagom 2 x 25 W
- Bluetooth audio streaming V5.0 (A2DP)
- CD pogon i USB ulaz
- Visokokvalitetna aluminijska prednja ploča i kontrolne tipke
- 2-smjerni bass reflex zvučnik
- 5 dostupnih EQ postavki: FLAT/CLASSIC/JAZZ/ROCK/POP
- Linijski ulaz za spajanje analognih izvora
- Programabilna reprodukcija CD-a, uključujući nasumično/ponavljanje
- USB reprodukcija s podrškom za nasumično/ponavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)