Kataloški br:
Oznaka:
EOB 300K100XL+C
Oznaka:
EOB 300K100XL+C
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Baždaren
DAkkS-akreditirani laboratorij
Boja proizvođača
srebrena
Čitljivost
100 g
Dim.
(D x Š x V) 1142 x 614 x 100 mm
Duljina
1142 mm
Materijal postolja ploče
ne hrđajući Čelik
Moguća kalibracija
DAkkS-akreditirani laboratorij
Napajanje
Pogon preko el. mreže
Napon napajanja (detalji)
110 - 230 V/AC, 9 V
Ploča za vaganje (duljina)
505 mm
Ploča za vaganje (širina)
945 mm
Ponovljivost
100 g
Posebnosti
kalibrabilan
Raspon vaganja (maks.)
300 kg
Širina
614 mm
Težina
19.5 kg
Tip
EOB 300K100XL+C
Visina
100 mm