KETER 3313356 257188 nogari pile podesiv po visini, sklopivi 1360 kg (Š x V x D) 71 x 82 x 6.9 cm 7.2 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3475563 - 62
- Oznaka:
- 257188
- EAN:
- 7290112638564
- Kataloški br:
- 3475563 - 62
- Oznaka:
- 257188
- EAN:
- 7290112638564
KETER 3313356 257188 nogari pile podesiv po visini, sklopivi 1360 kg (Š x V x D) 71 x 82 x 6.9 cm 7.2 kg 1 kom.
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Individualno podesive nožice
- sustav zaključavanja
- uključujući zamjenjivu drvenu potporu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 71 x 82 x 6.9 cm |
| Težina | 7.2 kg |
| Dubina | 6.9 cm |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 71 cm |
| Određene značajke postolja za skele | podesiv po visini sklopivi |
| Visina (maks.) | 987 mm |
| Visina (min.) | 775 mm |
| Opterećenje (maks.) | 1360 kg |
| Vrsta proizvoda | nogari pile |
Opis
Opis
Ova iznimno stabilna i vrlo mobilna pileća stojnica posebno je razvijena za profesionalce. Može se brzo postaviti i omogućuje vam učinkovit rad na neravnim površinama. Integrirana drvena šina omogućuje vam izradu vlastitih rasvjetnih tijela za različite projekte.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- - Lagan i kompaktan
- - Pojedinačno podesive metalne noge
- - Uklonjiva drvena podloga
- - Podna ladica nosivosti 23 kg
- - Mehanizam za podešavanje visine Step-n-Lift s funkcijom čegrtaljke
- - Nosivost 1360 kg
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.