Kingbright KPG-0402CGKKC-TT SMD LED zelena 15 mcd 140 ° 40 mA
- Kataloški br:
- 3443654 - 62
- Oznaka:
- KPG-0402CGKKC-TT
- Kataloški br:
- 3443654 - 62
- Oznaka:
- KPG-0402CGKKC-TT
Kingbright KPG-0402CGKKC-TT SMD LED zelena 15 mcd 140 ° 40 mA
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mala potrošnja struje
- Široki kut gledanja
- Kompatibilno s automatskim strojevima za postavljanje
- Razina osjetljivosti na vlagu: 2
- Bez halogena
- Usklađeno s RoHS-om
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD LED |
| Boja | zelena |
| Struja I(F) | 40 mA |
| Intenzitet svjetla I(V) | 15 mcd |
| Kut zračenja | 140 ° |
| dim. | (D x Š x V) 0.45 x 0.25 x 0.2 mm |
| Dužina | 0.45 mm |
| Širina | 0.25 mm |
| Visina | 0.2 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Komentar
Obični LED čipovi uvijek moraju biti strujno ograničeni serijskim otpornicima ili izvorima konstantne struje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.