Kingbright LED ožičen crvena okrugli 5 mm 200 mcd 20 ° 30 mA 2 V
- Kataloški br:
- 2888777 - 62
- Oznaka:
- L-53EC
- EAN:
- 2050009118556
- Kataloški br:
- 2888777 - 62
- Oznaka:
- L-53EC
- EAN:
- 2050009118556
Kingbright LED ožičen crvena okrugli 5 mm 200 mcd 20 ° 30 mA 2 V
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ožičen |
| Vrsta | L-53EC |
| Boja | crvena |
| Napon U(F) | 2 V |
| Struja I(F) | 30 mA |
| Kućište | 5 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 200 mcd |
| Valna duljina | 625 nm |
| Kut zračenja | 20 ° |
| Izvedba | jasna |
| Oblik leće | okrugli |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Low power consumption
- Popular T-1 ¾
- diameter package
- General purpose leads
- Long life
- RoHS compliant
- Operating temperature range -40 to +85°C
- Kingbright part L-53EC
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.