Kingbright LED ožičen zelena okrugli 3 mm 5 mcd 40 ° 25 mA 2.25 V
- Kataloški br:
- 2888737 - 62
- Oznaka:
- L-7104PGD
- EAN:
- 2050009116156
- Kataloški br:
- 2888737 - 62
- Oznaka:
- L-7104PGD
- EAN:
- 2050009116156
Kingbright LED ožičen zelena okrugli 3 mm 5 mcd 40 ° 25 mA 2.25 V
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ožičen |
| Vrsta | L-7104PGD |
| Boja | zelena |
| Napon U(F) | 2.25 V |
| Struja I(F) | 25 mA |
| Kućište | 3 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 5 mcd |
| Valna duljina | 555 nm |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Izvedba | difuzna u boji |
| Oblik leće | okrugli |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Viewing angle 40°
- Kingbright L-7104 series (formerly L-934)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.