Kingbright LED ožičen žuta kvadratni 3 mm 15 mcd 40 ° 30 mA 2.1 V
- Kataloški br:
- 2888747 - 62
- Oznaka:
- L-7104CB/1YD
- EAN:
- 2050009116255
- Kataloški br:
- 2888747 - 62
- Oznaka:
- L-7104CB/1YD
- EAN:
- 2050009116255
Kingbright LED ožičen žuta kvadratni 3 mm 15 mcd 40 ° 30 mA 2.1 V
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ožičen |
| Vrsta | L-7104CB/1YD |
| Boja | žuta |
| Napon U(F) | 2.1 V |
| Struja I(F) | 30 mA |
| Kućište | 3 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 15 mcd |
| Valna duljina | 590 nm |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Izvedba | difuzna u boji |
| Oblik leće | kvadratni |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Ideally suited to edge of board logic status indicators etc
- Package dimensions 7.3 x 4.6 x 6.35mm
- Meets UL 94V-0 flammability rating
- Kingbright L-7104CB series (previously L-934CB)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.