Kingbright LED ožičen žuta okrugli 3 mm 250 mcd 40 ° 30 mA 2 V
- Kataloški br:
- 2888736 - 62
- Oznaka:
- L-7104SYD
- EAN:
- 2050009116149
- Kataloški br:
- 2888736 - 62
- Oznaka:
- L-7104SYD
- EAN:
- 2050009116149
Kingbright LED ožičen žuta okrugli 3 mm 250 mcd 40 ° 30 mA 2 V
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ožičen |
| Vrsta | L-7104SYD |
| Boja | žuta |
| Napon U(F) | 2 V |
| Struja I(F) | 30 mA |
| Kućište | 3 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 250 mcd |
| Valna duljina | 588 nm |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Izvedba | difuzna u boji |
| Oblik leće | okrugli |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Cathode identified by short leg
- Particularly suitable for signalling applications and as an alternative to filament lamps
- Kingbright L-7104 series (Formerly L-934 series)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.