Kingbright LED višebojni crvena, zelena okrugli 5 mm 60 mcd, 50 mcd 60 ° 30 mA, 25 mA 2 V, 2.2 V
- Kataloški br:
- 2888798 - 62
- Oznaka:
- L-59CB/1EGW
- EAN:
- 2050009118761
- Kataloški br:
- 2888798 - 62
- Oznaka:
- L-59CB/1EGW
- EAN:
- 2050009118761
Kingbright LED višebojni crvena, zelena okrugli 5 mm 60 mcd, 50 mcd 60 ° 30 mA, 25 mA 2 V, 2.2 V
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED višebojni |
| Vrsta | L-59CB/1EGW |
| Boja | crvena zelena |
| Napon U(F) | 2 V2.2 V |
| Struja I(F) | 30 mA25 mA |
| Kućište | 5 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 60 mcd50 mcd |
| Valna duljina | 625 nm565 nm |
| Kut zračenja | 60 ° |
| Izvedba | difuzna u boji |
| Oblik leće | okrugli |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Both diodes are connected in a common cathode configuration and by connecting both together a third colour is obtained
- Kingbright type L-59CB/1EGW
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.