Kingbright SMD LED plava boja 200 mcd 120 ° 30 mA 3.5 V
- Kataloški br:
- 2888882 - 62
- Oznaka:
- KA-3528QBC-D CT
- EAN:
- 2050009119607
- Kataloški br:
- 2888882 - 62
- Oznaka:
- KA-3528QBC-D CT
- EAN:
- 2050009119607
Kingbright SMD LED plava boja 200 mcd 120 ° 30 mA 3.5 V
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD LED |
| Vrsta | KA-3528QBC-D |
| Boja | plava boja |
| Napon U(F) | 3.5 V |
| Struja I(F) | 30 mA |
| Izvedba | SMD |
| Intenzitet svjetla I(V) | 200 mcd |
| Valna duljina | 464 nm |
| Kut zračenja | 120 ° |
| dim. | (D x Š x V) 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Dužina | 3.5 mm |
| Širina | 2.8 mm |
| Visina | 1.9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Standard package suitable for automated placement
- Power dissipation in excess of 100mW
- Viewing angle 120°
- Kingbright KA3528 series
- Supplied on tape in small quantities
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.