Klauke KL060160IS VDE kliješta za skidanje izolacije 10 do 10 mm² 7 do 7 awg 5 do 5 mm
- Kataloški br:
- 3430605 - 62
- Oznaka:
- KL060160IS
- EAN:
- 4012078585996
- Kataloški br:
- 3430605 - 62
- Oznaka:
- KL060160IS
- EAN:
- 4012078585996
Klauke KL060160IS VDE kliješta za skidanje izolacije 10 do 10 mm² 7 do 7 awg 5 do 5 mm
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za skidanje izolacije |
| Promjer radnog područja | 5 do 5 mm |
| Promjer radnog područja (min.) | 5 mm |
| Promjer radnog područja (maks.) | 5 mm |
| Poprečni presjek radnog područja | 10 do 10 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (min.) | 10 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (maks.) | 10 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja AWG | 7 do 7 awg |
| Podruĉje primjene | VDE |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (min.) | 7 awg |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (maks.) | 7 awg |
| Dužina | 160 mm |
| Težina | 160 g |
Opis
Opis
S otvarajućom oprugom i reznom oštricom u obliku slova V. S vijkom za podešavanje promjera kabela. Područje skidanja izolacije za jednožilne i višežilne kabele promjera od 0 do 5,0 mm ili presjeka vodiča 10,0 mm².
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)