Klauke KL720 kliješta za skidanje izolacije 0.75 do 16 mm² 12 do 24 awg 4.8 do 7.5 mm
- Kataloški br:
- 3429532 - 62
- Oznaka:
- KL720
- EAN:
- 4012078587808
- Kataloški br:
- 3429532 - 62
- Oznaka:
- KL720
- EAN:
- 4012078587808
Klauke KL720 kliješta za skidanje izolacije 0.75 do 16 mm² 12 do 24 awg 4.8 do 7.5 mm
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za skidanje izolacije |
| Prikladno za | koaksijalni kabel |
| Promjer radnog područja | 4.8 do 7.5 mm |
| Promjer radnog područja (min.) | 4.8 mm |
| Promjer radnog područja (maks.) | 7.5 mm |
| Poprečni presjek radnog područja | 0.75 do 16 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (min.) | 0.75 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (maks.) | 16 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja AWG | 12 do 24 awg |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (min.) | 24 awg |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (maks.) | 12 awg |
Opis
Opis
Nije potrebno podešavanje dubine rezanja. Postupno skidanje izolacije sa svih uobičajenih koaksijalnih kabela (npr. antenskih i prijenosnih kabela) vanjskog promjera od 4,8 - 7,5 mm, fleksibilnih kabela kao što su 3 x 0,75 mm², 10 mm² i 16 mm².
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)