Klauke KL760180IS VDE kliješta za skidanje izolacije 0.2 do 6 mm² 5 do 12 mm
- Kataloški br:
- 3429433 - 62
- Oznaka:
- KL760180IS
- EAN:
- 4012078587846
- Kataloški br:
- 3429433 - 62
- Oznaka:
- KL760180IS
- EAN:
- 4012078587846
Klauke KL760180IS VDE kliješta za skidanje izolacije 0.2 do 6 mm² 5 do 12 mm
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za skidanje izolacije |
| Promjer radnog područja | 5 do 12 mm |
| Promjer radnog područja (min.) | 5 mm |
| Promjer radnog područja (maks.) | 12 mm |
| Poprečni presjek radnog područja | 0.2 do 6 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (min.) | 0.2 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (maks.) | 6 mm² |
| Podruĉje primjene | VDE |
| Područje duljinskog graničnika | 5 do 12 mm |
| Duljinski graničnik (min.) | 5 mm |
| Duljinski graničnik (maks.) | 12 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Težina | 130 g |
Opis
Opis
Ispitano prema VDE standardima za rad na vodičima pod naponom do 1000 V. Podesivi graničnik duljine od 5 - 12 mm. Za fleksibilne i pune vodiče od 0,2 - 6 mm². Funkcija zaključavanja za zaštitu oštrica.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)