Klin za razmak M3 M3 Mesing (niklovani) TRU COMPONENTS TRUD3X18A5MH 1 ST
- Kataloški br:
- EAN:
- Kataloški br:
- EAN:
1.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.00 KM
Tehničke specifikacije
Duljina
18 mm
Materijal
niklovani mesing)
Sadržaj
1 kom
Širina ključa
5
Unutarnji navoj
10 mm
Vanjski navoj
8 mm