Kopp 127485014 letva s utičnicama bijela
- Kataloški br:
- 3437804 - 62
- Oznaka:
- 127485014
- EAN:
- 4008224458818
- Kataloški br:
- 3437804 - 62
- Oznaka:
- 127485014
- EAN:
- 4008224458818
Kopp 127485014 letva s utičnicama bijela
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva s utičnicama |
| Utičnice | 3 |
| Duljina kabela | 3 m |
| Materijal | plastika duroplast |
| Priključna snaga | 3680 W |
| Boja | bijela |
| Dužina | 213 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
UNOversal trostruki, s povećanom zaštitom od kontakta, s utičnicama zakrenutim za 90°, razmak utičnica 52 mm, 3 m kabela za napajanje H05VV-F3G1,5 mm², duljina letve s utičnicama 213 mm, pričvršćivanje vijcima, razmak montaže 197,5 mm, 16 A, 250 V~, boja: arktički bijela
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)