Kopp 328404090 vezice 300 mm 4.8 mm crna vremenski stabilna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3437830 - 62
- Oznaka:
- 328404090
- EAN:
- 4008229161928
- Kataloški br:
- 3437830 - 62
- Oznaka:
- 328404090
- EAN:
- 4008229161928
Kopp 328404090 vezice 300 mm 4.8 mm crna vremenski stabilna 50 kom.
22.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 300 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.8 mm |
| Određene značajke kabelskih vezica | vremenski stabilna |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | ne |
| Materijal | PA 6.6 |
| Maks. Ø snop | 80 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 328404090 |
| Tip | 328404090 |
Opis
Opis
Kabelske vezice 300x4,8 mm, otporne na UV zračenje i vremenske uvjete, Sadržaj: 50 komada, Boja: crna, za vanjsku upotrebu, Radna temperatura: -20°C - +85°C, Maks. snop 80 mm, Materijal: PA 6.6
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.