Kopp 344610006 razvodna kutija Broj raspodjela = 14 Broj redova = 1 Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437776 - 62
- Oznaka:
- 344610006
- EAN:
- 4008224610957
- Kataloški br:
- 3437776 - 62
- Oznaka:
- 344610006
- EAN:
- 4008224610957
Kopp 344610006 razvodna kutija Broj raspodjela = 14 Broj redova = 1 Content 1 kom.
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
| Broj raspodjela | 14 |
| S PE i N-stezaljkama | da |
| Broj redova | 1 |
| Boja | siva |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 225 mm |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 225 x 70 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)