Kopp 350914040 razvodna kutija Broj raspodjela = 8 Broj redova = 1 Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437778 - 62
- Oznaka:
- 350914040
- EAN:
- 4008224649414
- Kataloški br:
- 3437778 - 62
- Oznaka:
- 350914040
- EAN:
- 4008224649414
Kopp 350914040 razvodna kutija Broj raspodjela = 8 Broj redova = 1 Content 1 kom.
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
| Broj raspodjela | 8 |
| S PE i N-stezaljkama | da |
| Broj redova | 1 |
| Boja | siva crna |
| Širina | 143 mm |
| Visina | 235 mm |
| dim. | (Š x V x D) 143 x 235 x 98 mm |
| Dubina | 98 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)