Kopp 350915041 razvodna kutija Broj raspodjela = 8 Broj redova = 1 Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437779 - 62
- Oznaka:
- 350915041
- EAN:
- 4008224649421
- Kataloški br:
- 3437779 - 62
- Oznaka:
- 350915041
- EAN:
- 4008224649421
Kopp 350915041 razvodna kutija Broj raspodjela = 8 Broj redova = 1 Content 1 kom.
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
| Broj raspodjela | 8 |
| S PE i N-stezaljkama | da |
| Broj redova | 1 |
| Boja | siva crna |
| Širina | 263 mm |
| Visina | 215 mm |
| dim. | (Š x V x D) 263 x 215 x 112 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)