Kopp 827804003 podžbukna detektor prisutnosti 360 ° bijela IP20
- Kataloški br:
- 2623756 - 62
- Oznaka:
- 827804003
- EAN:
- 4008224642958
- Kataloški br:
- 2623756 - 62
- Oznaka:
- 827804003
- EAN:
- 4008224642958
Kopp 827804003 podžbukna detektor prisutnosti 360 ° bijela IP20
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nadgradni detektor prisutnosti
- INFRAcontrol R 360°
- Ugradnja u strop
- Domet detekcije 12 m u promjeru
- robovi
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor prisutnosti |
| Kut pokrivenosti | 360 ° |
| Maks. domet | 6 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Vrsta montaže | podžbukna |
| Radni napon | 230 V |
| Boja | bijela |
| Slično RAL | 9010 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Radna temperatura | -20 - +50 °C |
| Visina | 75.5 mm |
| Promjer | 111.5 mm |
| dim. | (Ø x V) 111.5 mm x 75.5 mm |
| Mounting method | Other |
| Colour | White |
| Model | Presence detector |
| Halogen free | TRUE |
| Depth | 75.5 mm |
| Connection type | Push-in clamp |
| Surface protection | Lacquered |
| Voltage type | AC |
| Built-in depth | 41 mm |
| Frequency | 50-50 MHz |
| Diameter | 111.5 mm |
| Suitable for wall mounting | FALSE |
| Built-in diameter | 65 mm |
| Material quality | Thermoplastic |
| Max. starting current | 0 A |
| Material | Plastic |
| RAL-number (similar) | 9010 |
| Impact strength | IK02 |
| Nominal voltage | 230-230 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Transparent | FALSE |
| Surface finishing | Matt |
| IFTTT support available | FALSE |
| Min. depth of built-in installation box | 47 |
| Compatible with Apple HomeKit | FALSE |
| Compatible with Google Assistant | FALSE |
| Compatible with Amazon Alexa | FALSE |
| Suitable for ceiling mounting | TRUE |
| Anti-bacterial treatment | FALSE |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Montaža stropna montaža
- Domet detekcije do 12 m
- Vrsta zaštite IP20
- Infracrveno otkrivanje
- robovi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)