Korona stolni roštilj bezstupanjski regulator temperature srebrna, crna
- Kataloški br:
- 3524339 - 62
- Oznaka:
- 46100
- EAN:
- 4053035461007
- Kataloški br:
- 3524339 - 62
- Oznaka:
- 46100
- EAN:
- 4053035461007
Korona stolni roštilj bezstupanjski regulator temperature srebrna, crna
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 800 W maksimalno.
- Kućište od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika
- Površina roštilja izrađena od njemačkog Schott keramičkog stakla
- Visoko učinkoviti grijaći elementi
- Podešavanje temperature između 50 i 240 °C
- Besstupni regulator temperature
- ručka od nehrđajućeg čelika
- Jednostavno čišćenje
- Pečenje na roštilju izravno na staklenoj površini
- Može se koristiti za prženje povrća, jaja,
- Palačinke, odrezak, riba
- Uklonjiva posuda za kapanje ulja od nehrđajućeg čelika
- Može se koristiti kao grijaća ploča
- Boja: Nehrđajući čelik / Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni roštilj |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | bezstupanjski regulator temperature |
| Snaga | 800 W |
| Boja | srebrna crna |
| Površina roštilja (širina) | 230 mm |
| Površina roštilja (duljina) | 370 mm |
| Težina | 2.75 kg |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 58 mm |
| Dužina | 468 mm |
Opis
Opis
Snažan grijaći element
Snažna grijaća zavojnica zagrijava roštilj do 240°C i ravnomjerno raspoređuje toplinu po cijeloj površini roštilja. Na ovaj način možete kuhati svoju hranu do savršenstva.
Uklonjiva posuda za masnoću
Višak masnoće i ulja skuplja se u odvojivoj posudi za masnoću. Možete ih lako ukloniti i očistiti nakon roštiljanja.
Individualno podešavanje temperature.
Bez obzira pečete li odrezak ili samo održavate tanjure i hranu toplima, beskonačno podesiva kontrola temperature omogućuje vam korištenje ovog stolnog staklenog roštilja na razne načine.
Stolni stakleni roštilj s njemačkim Schott keramičkim staklom
Uključuje strugalicu za čišćenje i odvojivu posudu za masnoću
Za brzo čišćenje staklenog roštilja na stolu, u isporuci je mala strugalica za čišćenje kojom možete jednostavno ukloniti prljavštinu s površine roštilja. Mala posuda za kapanje na stražnjoj strani uređaja hvata ulje i mast koja se slijeva, a zatim se može ukloniti radi lakšeg čišćenja.
Na ovaj način, zabava s roštiljem ostaje nesmetana!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Roštilj
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)