kraftmax ispitivač baterija Hückmann Mjerno područje (Ispitivač baterija) 1,2 v, 1,5 v akumulator, baterija 146699
- Kataloški br:
- 2491001 - 62
- Oznaka:
- 146699
- EAN:
- 4042883800120
- Kataloški br:
- 2491001 - 62
- Oznaka:
- 146699
- EAN:
- 4042883800120
kraftmax ispitivač baterija Hückmann Mjerno područje (Ispitivač baterija) 1,2 v, 1,5 v akumulator, baterija 146699
15.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brz i jednostavan prikaz točnog napona na LC zaslonu
- Nije potrebno dodatno napajanje
- Pouzdani rezultati ispitivanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Prikaz | digitalni |
| Vrsta proizvoda | ispitivač baterija |
| Pogodno za | 9 V blok baby mono mignon mikro |
| Mjerno područje | 1,2 v 1,5 v |
| Tip baterije | akumulator baterija |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Težina | 42 g |
| dim. | (D x Š x V) 110 x 60 x 25 mm |
| Tip | Hückmann |
Opis
Opis
Praktični uređaj testira gotovo sve uobičajene baterije i akumulatore - npr. Micro AAA / Mignon AA / Baby C / Mono D / ili druge baterije uključujući 9V blok test. Omogućuje fleksibilnu upotrebu i jednostavno rukovanje. Dvije različite kontaktne točke na uređaju za mjerenje baterija od 1,5 V i 9 V. Umetnite bateriju u smjeru polova - očitajte - gotovo! Klizač se može prilagoditi različitim veličinama baterija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)