kraftmax punjač 12 V, 24 V Struja za punjenje (maks.) 10 A
- Kataloški br:
- 3466248 - 62
- Oznaka:
- 150675
- EAN:
- 4042883803107
- Kataloški br:
- 3466248 - 62
- Oznaka:
- 150675
- EAN:
- 4042883803107
kraftmax punjač 12 V, 24 V Struja za punjenje (maks.) 10 A
91.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
91.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 7-stupanjski automatski pametni punjač baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač |
| Određene značajke uređaja za punjenje baterija | prepoznavanje baterije osvježavanje/revitalizacija očuvanje napunjenosti grafički prikaz praćenje temperature |
| Pogodno za olovne akumulatore | 12 V 24 V |
| Preporučeni kapacitet baterije (min.) | 6 Ah |
| Preporučeni kapacitet baterije (maks.) | 180 Ah |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
| Struja za punjenje (maks.) | 10 A |
| Struja punjenja na 12 V | 10 A |
| Struja punjenja na 24 V | 5 A |
| Dužina | 170 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 60 mm |
| Težina | 610 g |
| dim. | (D x Š x V) 170 x 90 x 60 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Kraftmax BC-600 punjač baterija je višenamjenski punjač posebno dizajniran za 12V i 24V olovne baterije, kao i za Lifepo4 baterije. S impresivnim kapacitetom punjenja od 12V10A i 24V5A, nudi brzu i sigurnu opciju punjenja za širok raspon vrsta baterija, uključujući AGM, GEL, SLA, WET, DEEP CYCLE i LIFEPO4 baterije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)