kraftmax punjač 12 V Struja za punjenje (maks.) 6 A
- Kataloški br:
- 3466247 - 62
- Oznaka:
- 150676
- EAN:
- 4042883803114
- Kataloški br:
- 3466247 - 62
- Oznaka:
- 150676
- EAN:
- 4042883803114
kraftmax punjač 12 V Struja za punjenje (maks.) 6 A
59.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3-stupanjski automatski inteligentni punjač baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | punjač |
| Određene značajke uređaja za punjenje baterija | dijagnostika baterije prepoznavanje baterije osvježavanje/revitalizacija grafički prikaz praćenje temperature |
| Odgovarajući akumulator | olovno-gelni olovno-kislinski LiFePO4 |
| Pogodno za olovne akumulatore | 12 V |
| Preporučeni kapacitet baterije (min.) | 2 Ah |
| Preporučeni kapacitet baterije (maks.) | 150 Ah |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
| Struja za punjenje (maks.) | 6 A |
| Dužina | 155 mm |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 63 mm |
| Težina | 480 g |
| dim. | (D x Š x V) 155 x 75 x 63 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Punjač baterija Kraftmax BC-360 je svestran i inteligentan punjač posebno dizajniran za 12V baterije. S kapacitetom punjenja od 6A, nudi brzu i sigurnu opciju punjenja za širok raspon vrsta baterija, uključujući AGM, GEL, SLA, mokre, duboko cikličke i LIFEPO4 baterije. Idealno za motocikle, automobile, ATV vozila i još mnogo toga.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)