Kraus & Naimer KG32B.T203/01.FT2 teretna rastavna sklopka 32 A 1 x 90 ° crvena, žuta 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
KG32B.T203/01.FT2
EAN:
9.00426E+12
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
KG32B.T203/01.FT2
EAN:
9.00426E+12
Rasprodano
Tehničke specifikacije
Boja kućišta/gumbacrvena
žuta
Funkcijazadržava položaj
Vrsta aktiviranjaokretni prekidač hitno-isključivanje
Kut prebacivanja1 x 90 °
IzvedbaBrzo pričvršćivanje 22 mm
Vrsta montažesredišnje pričvršćenje
Položaj prebacivanja3 x off/on
Motiv ispisa0+C2475:C2559/I
Priključakstezaljka za utikač
Prebacivanje struje (maks.)32 A
Snaga11 kW
Dužina64 mm
Širina64 mm
Ugardbeni Ø22 mm
Vrsta zaštiteIP66
Sadržaj1 St.
TipKG32B.T203/01.FT2
dim.(D x Š) 64 mm x 64 mm