Krups aparat za kavu crna, srebrna Kapacitet čaše=18 s mehanizmom za mljevenje, prikaz
- Kataloški br:
- 3530919 - 62
- Oznaka:
- KM8428
- EAN:
- 3045380025882
- Kataloški br:
- 3530919 - 62
- Oznaka:
- KM8428
- EAN:
- 3045380025882
Krups aparat za kavu crna, srebrna Kapacitet čaše=18 s mehanizmom za mljevenje, prikaz
765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visokokvalitetni konusni mlinac Aparat je opremljen visokokvalitetnim konusnim mlincem koji osigurava dosljedne rezultate i nudi 3 postavke mljevenja (od grube do fine) za prilagodbu okusa.
- XL kapacitet i funkcija održavanja topline Veliki aparat za filter kavu priprema između 12 i 18 šalica kave. Integrirana funkcija održavanja topline održava kavu na pravoj temperaturi do 2 sata.
- Opsežna kontrola udobnosti Napredne značajke poput funkcije timera, tipke za jačinu kave i programa za uklanjanje kamenca dostupne su putem jednostavne digitalne upravljačke ploče.
- Maksimalna jednostavnost čišćenja Dizajn KM 8428 s odvojivim spremnikom za zrna i vanjskim mlinom čini čišćenje posebno jednostavnim. Uključeni su i mjerna žlica i četkica za čišćenje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet čaše | 18 |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu |
| Određene značajke aparata za kavu | s mehanizmom za mljevenje prikaz |
| Snaga | 1000 W |
| Boja | crna srebrna |
| Prikaz | da |
| Težina | 5.8 kg |
| Izolacijski vrč | ne |
| Širina | 31 cm |
| Visina | 44 cm |
| Dužina | 19.5 cm |
| Mjerač vremena | da |
| Funkcija zagrijavanja | da |
Opis
Opis
Započnite svoj dan savršenstvom: Uz KRUPS Grind Aroma XL aparat za filter kavu Svježe mljevena i svježe skuhana kava udaljena je samo jedan dodir gumba. Ugrađeni visokokvalitetni mlinac osigurava konzistentne rezultate mljevenja i omogućuje vam individualno podešavanje jačine od grube do fine. Ovaj prostrani aparat idealan je za obitelji ili urede, jer priprema do 18 aromatičnih šalica. Zahvaljujući odvojivom spremniku za zrna i vanjskom mlincu, čišćenje je dječja igra.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Aparat za kavu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)