KS Tools 1170135 117.0135 zaštitna kaciga EN 397, EN 50365 DIN 166, DIN 167, DIN 168, DIN 170 bijela, plava boja
- Kataloški br:
- 2735433 - 62
- Oznaka:
- 1170135
- EAN:
- 4042146881224
- Kataloški br:
- 2735433 - 62
- Oznaka:
- 1170135
- EAN:
- 4042146881224
KS Tools 1170135 117.0135 zaštitna kaciga EN 397, EN 50365 DIN 166, DIN 167, DIN 168, DIN 170 bijela, plava boja
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitna kaciga |
| Boja | bijela plava boja |
| Materijal | plastika |
| Težina | 773 g |
| DIN standard | DIN 166 DIN 167 DIN 168 DIN 170 |
| EN standard | EN 397 EN 50365 |
| Posebne značajke | sa zaštitom za lice |
| Dužina | 310 mm |
| Širina | 240 mm |
Opis
Opis
• Kaciga: DIN EN 397 / EN 50365
• električna izolacija 1000 V AC
• Zaštita lica: DIN EN 166 / EN 167 / EN 168 / EN 170
• Greška luka ispitana prema DGUV GS-ET-29
• Podešavanje veličine pomoću trake za glavu
• odvojiva traka za glavu, podesiva od 530 - 630 mm
• s pričvrsnom napravom za pribor
• Posebna plastika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• električna izolacija 1000 V AC
• Zaštita lica: DIN EN 166 / EN 167 / EN 168 / EN 170
• Greška luka ispitana prema DGUV GS-ET-29
• Podešavanje veličine pomoću trake za glavu
• odvojiva traka za glavu, podesiva od 530 - 630 mm
• s pričvrsnom napravom za pribor
• Posebna plastika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)