KS Tools 117.1235 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 5 mm
- Kataloški br:
- 2701215 - 62
- Oznaka:
- 1171235
- EAN:
- 4042146235157
- Kataloški br:
- 2701215 - 62
- Oznaka:
- 1171235
- EAN:
- 4042146235157
KS Tools 117.1235 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 5 mm
64.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
64.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 5 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 11.5 mm x 215 mm |
| Promjer | 11.5 mm |
| Težina | 75 g |
Opis
Opis
6-točka
na temelju DIN 7445
Izolacija prema IEC 60900
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
na temelju DIN 7445
Izolacija prema IEC 60900
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.